enerhetyk-ua Вуличне радіо

Батьки купують — діти калічаться: на Тернопільщині неповнолітні мотоциклісти наробили біди

Опубліковано:
11 Червня, 2025 о 18:07
неповнолітні мотоциклісти ДТП
Фото: Національна поліція

На дорогах Тернопільщини сталася низка ДТП за участю неповнолітніх мотоциклістів. Як зазначили правоохоронці четверо підлітків були госпіталізовані з тілесними ушкодженнями різного ступеня.

неповнолітні мотоциклісти ДТП
Фото: Національна поліція

Перший інцидент стався у ніч на 10 червня. Близько 00:20 медики з бригади «швидкої» зателефонували на спецлінію «102», та повідомили, що до лікарні з численними травмами потрапило троє дітей. Усі вони отримали ушкодження в результаті дорожньо-транспортної пригоди.



На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Тернопільського відділення поліції. У ході перевірки стало відомо, що 14-річний житель Великоберезовицької громади керував скутером Tact і, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, зіткнувся із мотоциклом Lifan. Водій даного мототранспорту – хлопець 2009 року народження із Микулинецької громади.  До лікарні з тілесними ушкодженнями потрапив водій скутера та його 16-річний пасажир, а також кермувальник мотоцикла.

Того ж дня до медзакладу з травмами потрапив ще один неповнолітній. 13-літній житель Товстенської територіальної громади впав з мотоцикла KOVI 150. Юнак їхав польовою дорогою, не впорався з керуванням та перекинувся. Його з переломами госпіталізували до лікарні.

За обома фактами тривають перевірки.

За словами поліцейських, досить часто батьки купують скутери та мотоцикли своїм дітям і не замислюються, що техніка — це не іграшка, а джерело підвищеної небезпеки.

Правоохоронці нагадують, що згідно із законодавством України керувати скутерами дозволено з 16 років, а мотоциклами — з 16 років лише за наявності посвідчення водія відповідної категорії.

Раніше, ми писали, що у Тернополі водій тролейбуса порушив ПДР та ледь не спричинив ДТП.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Теги: #ДТП, #неповнолітні мотоциклісти ДТП
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: