Банда “Сомалі” зазнала втрат під Донецьком
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 8 Травня, 2015 о 15:39
25.06.2026
05:42:40
Російські бандформування понесли значні втрати у недавніх боях за Донецький аеропорт. Військові з передової передають, що під селищем Спартак бойовики підрозділу “Сомалі” втратили три БМП та 30 чоловік особового складу.
Важкі бої на Донецькому напрямку тривають вже декілька днів. Сепаратисти намагаються прорватись до Маріуполя.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026