Головою обласної комісії, яка займатиметься організацією призову громадян на строкову військову службу, призначено в.о. заступника голови облдержадміністрації Івана Бабійчука.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Тернопільський ТЦК прокоментував резонансні затримання
Також своїм розпорядженням виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Іван Крисак доручив головам районних державних адміністрацій, виконавчим комітетам Тернопільської та Чортківської міських рад забезпечити організоване прибуття призовників у військові комісаріати для призову на строкову службу і відправку їх на обласний збірний пункт.