«Автомайдан Тернопіль» змінився і очистився

Опубліковано:
8 Травня, 2015 о 10:01
Громадська організація «Автомайдан Тернопіль» вже кілька днів має нову символіку. Попередній логотип довелося змінити, оскільки нечисті на руку активісти використовували ім’я організації у своїх не завжди «чистих» задумах.

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник ГО Дмитро Гайдуцький. 

Минулого четверга, 30 квітня, у ГО «Автомайдан Тернопіль» відбулися загальні бори. На подію зібралися всі знакові активісти. «На порядку денному розглянули декілька питань що стосуються роботи ГО, – написав Дмитро Гайдуцький. – Також розглянули заяви нових членів та включили їх в організацію, хочу відмітити що серед активістів які виявили бажання долучитися до нашої організації є бізнесмени, юристи, журналісти, водії далекобійники, волонтери. Приємно й те, що до лав ГО Атомайдан Тернопіль вступили молоді люди які зможуть внести свій вклад у не легку волонтерську справу та у розвиток нашого файного міста. Також до наших лав вступили бійці з ЗСУ які пройшли пекло війни і розуміють не з чуток що треба змінювати! Одноголосним рішенням “за” було дообрано ще двох заступників голови ГО, також всі учасники АТО звільняються від сплати вступних та членських внесків. Розглядалось ще багато питань, але основним питанням було затвердження нової символіки ГО Автомайдан Тернопіль. Тепер наша символіка (наклейки, прапори, посвідчення) відрізняються від попередніх. Зроблено це в зв’язку з тим, що закінчився темін дії попередніх посвідчень членів ГО, а ще не менш важливо те що нашу символіку використовують невідомі нам авто і деколи використовують це у своїх цілях. Також з наших лав були виключені деякі активісти які не здали посвідчення і продовжують ними користуватися. Виходячи з усього вище сказаного, членами ради ГО Автомайдан Тернопіль була розроблена нова символіка яку затвердили на загальних чергових зборах ГО. Виключено за власним бажанням 5 членів в тому числі одного заступника, за не виконання статутних вимог та не сплату членських внесків ,а також негідну поведінку, яка дискредитувала всю організацію було виключено 7 членів, і розглянуто і прийнято в члени ГО Автомайдан Тернопіль 47 заяв!!! Вітаю нових членів організації у нашому дружньому колективі! Так що наші ряди поповнились і зміцніли і це напевно не дуже втішна новина для наших “писак доброзичливців”)))На сам кінець керівництвом організації були вручені посвідчення нового зразка.» 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: