Тернопільське обласне відділення Антимонопольного комітету припинило антиконкурентні дії Теребовлянської, Кременецької, Копичинецької, Лановецької та Монастириської міських рад.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як встановило відділення, ці міські ради та Гусятинська селищна рада власними рішеннями затвердили Положення про розміщення зовнішньої реклами, що не відповідають нормам Типових правил.
«Такі дії міських рад кваліфіковано, як порушення конкуренційного законодавства у вигляді антиконкурентних узгоджених дій органу місцевого самоврядування, що можуть призвести до обмеження конкуренції», – повідомили у прес-службі АМКУ.
Відповідачів зобов’язано привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.