Депутат міськради Михайло Ібрагімов про роботу, тернополян і колег

Опубліковано:
13 Січня, 2016

Депутат міської ради від Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»  Михайло Ібрагімов 17 років працював у різних відділах міської ради, пройшов шлях від економіста до керівника відділу, а згодом – і до керівника низки управлінь, виконував обов’язки заступника міського голови з економічних питань. Сьогодні керує найбільшим у Тернополі торгово-розважальним центром.

 Пане Михайле, Ви були депутатом першого демократичного скликання. Сьогоднішній склад міської ради різноманітний: тут журналісти,  бізнесмени,  волонтери… При цьому, у кожного свої політичні погляди. Як можете оцінити роботу колег на сьогоднішній день?

– Відбулося лише дві робочі сесії і на обох присутність була стовідсотковою. Передусім,  це свідчить про розуміння депутатами відповідальності, покладеної на них. Щодо позачергової сесії, яку призначили на Святвечір, за відсутності кворуму вона не відбулася. Однак це було очевидним… Як правило, рішення приймаємо більшістю (понад 30 депутатів), а це значить, що ми єдині у баченні вирішення проблем у місті, незважаючи на різні політичні забарвлення. Щодо неоднорідного складу міської ради, бачу в цьому позитив, бо кожен зможе відстоювати інтереси тої частини громади, яку представляє. Волонтер відстоюватиме волонтерів, лікар-лікарів, педагог – педагогів. Я, у свою чергу, захищатиму права підприємців, оскільки свого часу був керівником Тернопільського регіонального представництва Українського  національного комітету міжнародної торгової палати.

 

Які у Вас напрацювання та ідеї щодо діяльності комісії, яку Ви очолюєте – з питань економіки, промисловості, транспорту і контролю за використанням комунального майна? (назва скороченаприм.авт)

 Наша комісія багатопрофільна,  роботи в ній чимало. При цьому хочу відзначити фаховість та відповідальність працівників департаментів й управлінь, з якими співпрацюю. Звісно, є питання, які треба доопрацювати. До прикладу, як розташовувати малі архітектурні форми в місті з урахуванням інтересів підприємців та при цьому, не порушуючи норми; питання розміщення зовнішньої реклами; покращення транспортної мережі міста та інші.

Одна з моїх особистих ініціатив – створити новий тролейбусний маршрут, яки з’єднає мікрорайони «Дружба» та «Аляска». Адже наразі потрапити з одного мікрорайону в інший можна лише маршруткою, а це, в свою чергу, створює перевантаження окремих маршрутів та незручності для пасажирів. Ще під час виборів до мене, як до кандидата, зверталися жителі мікрорайону «Аляска» та керівники підприємств, що знаходяться на вулиці Текстильній з проханням створити тролейбусний маршрут, котрий би з’єднував цю частину міста з центром та «Дружбою».  Я сам проживаю на цьому окрузі, тож добре знаю, як вранці переповнені маршрутки, котрі прямують до ТНЕУ чи ТНПУ. Тому я направив депутатське звернення міському голові з проханням розглянути можливість створення нової тролейбусної лінії.

 

Які питання вирішуєте на своєму окрузі сьогодні? Що вдалось покращити?

– Округ №42 включає вулиці Леся Курбаса та Полковника Морозенка. Вже зараз тут проводяться роботи з благоустрою за адресою Леся Курбаса, 2. У результаті моїх клопотань, цього  року міською радою передбачено провести  капітальний ремонт по вул. Леся Курбаса, 9, 9а,  11.  Особливо гостре питання, з яким неодноразово звертались мешканці – приватизація земельних ділянок під гаражами, що знаходяться на вулиці Текстильній, 28. Понад тисячу тернополян намагаються приватизувати землю, адже вони вже більше 20 років є власниками гаражів. Це питання я взяв під особистий контроль і спільно з депутатом міської ради Тарасом Серетним добиваємось його вирішення. Приємно констатувати, що є розуміння та сприяння на рівні облдержадміністрації, тому сподіваюсь, що найближчим часом проблему буде розв’язано.

Однак найчастіше люди звертаються з дрібними проблемами, які, за їхніми словами, не вирішуються вже роками: затоплені підвали, зруйновані сходові клітки та чимало іншого.

 

Які маєте плани для роботи в 2016-му році?

– Колись я працював начальником управління праці та соціального захисту, тож зараз хочу покращити роботу з допомоги родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах. Мова йде про тернополян, які ще не встигли оформити допомогу від держави, або ж її недостатньо. Окрім допомоги, я намагатимусь забезпечити підтримку з інших джерел – місцевого бюджету, благодійних фондів, меценатів.

Так ,на останньому прийомі громадян до мене звернулася громадська організація родин дітей-інвалідів «Дитина» з проханням допомогти. Фінансовий стан сімей дітей-інвалідів дуже складний, тому шукатиму можливість виділення коштів з бюджету, а також пошуком тих, хто зміг би надати кошти.

 Я чітко усвідомлюю, що 2016-й  буде роком плідної праці. Адже розпочався період реформ, нам потрібно виходити із ситуації, у якій зараз перебуває Україна.  Робота органів місцевого  самоврядування – має стати основою змін. Разом з тим, уже розпочав і буду надалі відстоювати інтереси людей спільно зі своїми колегами та активістами Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» .

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: