Друге пленарне засідання 3-ї сесії Тернопільської обласної ради відкрили сьогодні, 31 травня. І першим пунктом порядку денного, як і планувалося, стало питання про призначення керівника Тернопільського летовища, – повідомляє на сайті Терен Віра Олександрович.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Загалом депутати планують сьогодні розглянути понад 100 питань. Серед них – чимало господарських і таких, що стосуються казни краю.
На посаду керівника комунального підприємства претендував представник партії «Батьківщина» Юрій Малецький. Він уже очолював колектив летовища із 2009-го до 2010 року. “За” проголосували в цілому 38 депутатів. Контракт із Малецьким почне діяти 1 липня 2016 (уточнення вніс В. Деревляний).
До слова, більшість депутатів зібралися у «білому домі» на вул. Грушевського, 8 задовго до початку сесії. Так, о 8 год. засідали члени постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, запобігання та протидії корупції, законності та здійснення демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави. Натомість о 9 годині відбулося засідання постійної комісії із питань бюджету. Йшлося про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за І квартал 2016 року, про внесення змін до обласного бюджету на цей рік і чимало іншого.
При йняли також рішення про визнання бійців-добровольців учасниками АТО – із забезпеченням усіх відповідних пільг, які передбачені для тих, хто зміг легалізуватися.
«За» проголосували 52 депутати, рішення прийнято одноголосно. Депутати підтримали звернення, підписане більше, як 10 громадськими організаціями. Тепер в обласній адміністрації мають підготувати рішення за всіма пунктами вимог.
Засідання триває. Про все, що відбуватиметься сьогодні у сесійній залі а також про інші прийняті питання читайте на сайті згодом.