1 листопада – 70-а річниця від дня смерті митрополита Андрея Шептицького. З цієї нагоди відбудеться похід від Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці до пам’ятника митрополиту Андрею. Учасники заходу помоляться Панахиду за упокій душі архипастиря та візьмуть участь у духовно-мистецькій програмі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Збір – 1 листопада, о 17.30, на площі перед Архикатедральним собором.