6 травня відбудеться засідання колегії Тернопільської ОДА
6 травня відбудеться засідання колегії обласної державної адміністрації. Початок о 10 год.
На порядок денний виносяться такі питання:
1) Про стан виконання обласного бюджету за 1 квартал 2015 року.
2) Про підсумки роботи галузей економіки та соціальної інфраструктури області в осінньо-зимовий період 2014/2015 року та завдання щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року.
3) Про стан соціально-трудових відносин в області.
Запрошуємо до висвітлення!
Останні новини:
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі