Вчора у Тернополі відзначили річницю 44-ої окремої артилерійської бригади. Формували її на Яворівському полігоні на Львівщині, базується вона у Тернополі. До бригади входять кілька тисяч бійців з усіх куточків України. Воїни цього військового об’єднання обороняли Вуглегірськ, Попасну, Горлівку, визволяли Слов’янськ. 10 бійців загинули на війні на сході держави.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На базі військової частини у Тернополі з нагоди річниці провели шикування солдатів на плацу, відкрили Стелу з іменами героїв, які полягли під час боїв та вшанували їх хвилиною мовчання. Урочисто відзначили військових. Більшість воїнів наразі знаходяться на сході України, де несуть службу, на присутніх на святі та тих, хто досі захищає країну помолилися священики. До святкування також долучилися родичі воїнів. Усіх присутніх пригощали на польовій кухні традиційними «бійцівськими» стравами.