Норвезькі благодійники передали до Тернополя 10 автомобілів для військових

Опубліковано:
22 Березня, 2024 о 22:13

До Тернополя привезли 10 автомобілів для військових ЗСУ від норвезьких благодійників. Це позашляховики, буси та мікроавтобуси.

Ці машини передали від благодійної організації «Автомобілі для України» у межах партнерства Тернополя і  норвезького міста Ставангер. Представники цього міста від початку повномасштабного вторгнення допомагають українським воїнам.



«Норвезька благодійна організація «Автомобілі для України» також привезла і передала партію спортивної форми для тернопільських шкіл, медикаменти для лікарень та десять автомобілів для військових», – розповіли у Тернопільській міській раді.

null

Фото з мережі Інтернет
null

Фото з мережі Інтернет
null

Фото з мережі Інтернет

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком
21:10, 3 Лютого, 2026

“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: