ДПС Тернопільщини: результати заходів контролю за додержанням законодавства про оплату праці

Опубліковано:
19 Березня, 2024

З початку року працівники територіальних органів ДПС у Тернопільській області на спільних з органами місцевої влади засіданнях комісій заслухали керівників п’ятьох підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Внаслідок проведеної роботи по трьох підприємствах ліквідована заборгованість із заробітної плати на суму 977,5 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – на суму 120,4 тис. гривень.

Окрім цього, проведена індивідуальна роз’яснювальна робота із керівниками 17 підприємств, за наслідками якої 15 з них погасили заборгованість із заробітної плати на суму 155 тис. грн, з податку на доходи фізичних осіб – 171,2 тис. грн, з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  – 191,1 тис. гривень.

Також проводиться контроль за додержанням платниками податків чинного законодавства про оплату праці. Так, у січні-лютому на засіданнях комісій заслухано керівників 63 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи 55 підприємств  підвищили рівень виплати заробітної плати. Завдяки цьому до бюджету надійшло 76,9 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 87,7 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань й по 222 підприємствах та організаціях області. За результатами проведеної роботи 192 підприємства підвищили рівень виплати заробітної плати. До бюджету надійшло 1 млн 747,4 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 1 млн 949 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи щодо необхідності оформлення трудових відносин із найманими працівниками у лютому прийнято 4144 працівника.

Сектор інформаційної взаємодії
Головного управління ДПС
у Тернопільській області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і набаліле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: