Діти зі Зборівської громади побували у Норвегії. Там вони познайомилися з норвезькою культурою, суспільством та демократією. Чимало активностей разом з дітьми відвідав міський голова Тон Воле.
Поїздку організували у межах співпраці, яка почалася у вересні 2023 року між містами Зборів Україна та Беркрейм Норвегія, після підписання меморандуму про партнерство.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Метою даного партнерства є співпраця у різних галузях таких як: молодіжна політика, культура та економічні відносини. Ця поїздка дітей – стала першим результатом щодо спільної діяльності Зборівської громади і норвежців», – йдеться на сторінці громади у мережі Facebook.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/13/5f593883f22139a12a6aec5710c3c25f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/13/cbd6d42bd070a8f100e5a30578353618.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/13/f291226d728fc8c5f0927296521c9a41.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/13/f6ff7b9204e8e88530d223ceede314b7.jpg)