enerhetyk-ua Вуличне радіо

Тернопільщина – одна з перших областей, де почали сіяти ярі культури

Опубліковано:
7 Березня, 2024 о 23:13

Тернопільщина – одна з перших областей, де вже почали сіяти ярі культури. Деякі підприємства почали посівну кампанію наприкінці лютого. Про це написали на сайті Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

«Окремі агрогосподарства розпочали 28 лютого 2024 року сівбу ярого ячменю, провівши перед цим заходи щодо закриття вологи, внесли аміачну воду та інші заходи передпосівної підготовки. За сприятливих погодних умов перший «посівний блок» планують завершити через 10 днів, протягом яких мають посіяти ярий ячмінь, пшеницю та горох», – йдеться у повідомленні.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
У Тернопільському ТЦК пояснили, як їхні представники використовуватимуть нагрудні камери
08:10, 10 Вересня, 2025

У Тернопільському ТЦК пояснили, як їхні представники використовуватимуть нагрудні камери

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: