На Тернопільщині заборонили відвідування лісів у час високої пожежної небезпеки – це розпорядження начальника Тернопільської обласної військової адміністрації.
Зокрема, така заборона діятиме, якщо буде 4 і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
«Населенню заборонено відвідувати ліси, не можна в’їжджати до лісів (крім транзитних шляхів) автомобілям та іншим видам технік, окрім тих, які використовують для потреб лісового і мисливського господарства, забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, автомобілів державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежних машин й іншої техніки для гасіння пожеж. Цілодобово проводитимуть моніторинг природних екосистем, щоб вчасно виявити і загасити пожежі. Посилять контроль за самовільним спалюванням стерні, сухої рослинності чи її залишків та сміття у лісах і на прилеглих територіях, торфовищах, лучно-степових ділянках, сільськогосподарських угіддях, лісосмугах, заплавах річок, вздовж доріг й інших природних екосистемах. За порушення природоохоронного законодавства передбачена відповідальність», – повідомили в Тернопільській обласній військовій адміністрації.