Спортсмени з Тернопільщини – серед переможців чемпіонату України з лижного двоборства. Це вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту.
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат старшої вікової групи та чемпіонат України серед юніорів та юніорів відбувалися в селищі Ворохта.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«У змаганнях серед юнаків чемпіоном став Пилипчук Денис (трамплін К-75, лижна гонка 5 км), а серед юніорів 1, місце здобув Шовкопляс Олександр (трамплін К-75, лижна гонка 5 км). Ще один наш учень Чеболда Ілля виборов “бронзову” нагороду серед юніорів. В командних змаганнях серед юніорів (трамплін К-75, лижна гонка 3х1 км) переможцями стали Чеболда Ілля та Шовкопляс Олександр, а “срібними” призерами Пилипчук Денис з випускником нашої школи Прокопюком Максимом. В заключний день змагань наші учні знову не залишилися без нагород. ІІ місце зайняв Шовкопляс Олександр (трамплін К-90, лижна гонка 5 км), а ІІІ — Пилипчук Денис», – розповіли представники Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2024/03/04/00ed94dea18b93d880ea8e2938df78b5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2024/03/04/6864d69bf2235177d10786af4c631b5c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2024/03/04/f8bef70c4ae73d4ff01084098215b899.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2024/03/04/1a9a6a70b1175a69c80c36e0b9dc0460.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2024/03/04/f6f511edd9d6f3e24a78c4a13e11adcb.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2024/03/04/79286c4e86205e86ddde5a7b244ba03b.jpg)