Голова церковного комітету храму-пантеону загиблим в російсько-українській війні Роман Терлецький 29 лютого мав зустріч із Предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм у його резиденції. За дорученням настоятеля храму-пантеону протоієрея Андрія Любуня, Роман Терлецький привітав Блаженнійшого митрополита Епіфанія з минулим днем народженням і річницею інтронізації.
Про це написали на сторінці Тернопільської єпархії Православної Церкви України.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Митрополит вкотре наголосив на важливості побудови комплексу Пам’яті загиблим захисникам України в селі Лішня Кременецького району, а також на необхідності створення духовно-реабілітаційних центрів, де Українська Церква, як інституція, буде брати участь не тільки у духовному, а й у фізичному зціленні новітніх українських Героїв», – йдеться у повідомленні.