Письменниця з Шумської громади Олена Холодюк представила нову книгу для дітей «Казки з Дрімайликової торби». Це видання вона присвятила своїй донечці.
Презентація відбулася у Шумському краєзнавчому музеї. Книга вийшла у тернопільському видавництві. Ілюстрації до казок створила художниця Валерія Пертія.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Олену Ходюк знають не лише як авторку роману «Гремислава», повісті «Сонце в маминих руках», а також як волонтерку, керівницю Шумського осередку «Пласт» та вчительку ліцею. Письменниця розповіла передісторію виникнення книги, казки до якої створювала протягом декількох років. Творча зустріч була насичена запитаннями, цікавими відповідями та спілкуванням із читачами. Наприкінці усі охочі мали змогу придбати книжку із автографом авторки», – написали на сторінці Шумської громади у мережі Facebook.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/01/41684908d00e20b3904de246e8e11421.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/01/3a8c50b62028fb5fe952b7303f898f02.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/01/7d05d1c79a04760b8a2f3a61b4974ba3.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/01/111b02de723f6f3e7d1fed0aaba10084.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/03/01/01ccf2c34ec7d892f98e7619c0c74aed.jpg)