До другої річниці повномасштабної російсько-української війни, у Тернополі на бульварі Тараса Шевченка встановлюють куби з портретами полеглих захисників України.
Ці куби стоятимуть до понеділка, 4 березня.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«На знак шани загиблим воїнам на алеї пам’яті, що бульварі Тараса Шевченка, просто неба розмістили куби із фотокартками та іменами новітніх Героїв, які загинули за незалежність України. Вшануємо пам’ять тих, хто віддав найцінніше – своє життя, життя за майбутнє України. Це – люди різного віку, різних професій, які об’єдналися заради спільної мети – Перемоги. Вічна пам’ять усім, хто загинув за Україну», – написали на сайті Тернопільської міської ради.