Що таке паспорт безпеки закладу освіти і для чого він?

Опубліковано:
23 Лютого, 2024

У контексті урядової ініціативи «Служба освітньої безпеки», що має на меті залучити до складу персоналу закладів освіти спеціально підготовлених фахівців із безпеки, часто вживається термін «паспорт безпеки закладу освіти».

Що це за документ і для чого він? Заступник начальника Управління поліції охорони в Тернопільській області Роман Лихота пояснює: «Паспорт безпеки – це документ, у якому зібрана вся необхідна інформація про заклад освіти для того, щоб підтримувати в ньому належний рівень безпеки, передбачити всі можливі кризові випадки, запобігти їм або вчасно виявити і нейтралізувати будь-яку загрозу.

Про паспорт безпеки можна прочитати в постанові Кабміну від 15 серпня 2023 року №867 «Про реалізацію експериментального проекту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі». Такі паспорти повинні мати всі заклади освіти».

Паспорт безпеки містить загальну інформацію про заклад освіти, відомості про її адміністрацію, команду реагування, про роботу постійної технічної комісії. Там є повна характеристика місцевості, де розташований той чи інший заклад, результати обстеження прилеглої території, транспортних комунікацій, інших сусідніх об’єктів, що можуть містити загрози, а також детальний опис системи безпеки закладу.

Нагадаємо, що загальна мета проєкту «Служба освітньої безпеки»   створити в кожному закладі освіти безпечні умови для всіх учасників навчально-виховного процесу і вчасно та ефективно реагувати на різні можливі небезпеки. Із січня проєкт уже стартував у пілотному форматі в дев’яти прикордонних областях. Реалізовують його Міністерство освіти і науки України та Міністерство внутрішніх справ України.

Управління поліції охорони
в Тернопільській області.

Google News Новини Тернопільщини Читайте нас у Google News

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги