У тернополянина вилучили нарізну вогнепальну зброю та боєприпаси. Зокрема, під час обшуків у його помешканні поліцейські знайшли гранати «Ф-1» та РГД-5, запал до ручної гранати, пістолет та понад 60 набоїв.
«Чоловік, який зберігав зброю і боєприпаси без дозволу – раніше був судимий за розбої та грабежі. Йому 44 роки. Вилучені речі правоохоронці направили на експертизу. Інформацію про цю подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчі оголосили йому підозру за 1 частиною 263 статті Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу», – розповіли в управлінні Нацполіції Тернопільщини.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2024/02/22/108ed4b226ba619b0381d30aeb19d962.jpg)
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера