10 років проминуло, пам’ятаю, як ніби це було вчора. Сьогодні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти. Згадали ту зиму… згадали, як пліч-о-пліч боролися проти режиму, ночували на барикадах.
На жаль, не всі могли зараз бути з нами. Деяких уже з нами немає, дехто прямо зараз продовжує захищати нашу незалежність на фронті, зазначив голова виконкому «УДАРу Віталія Кличка» Артур Артур Палатний.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ