Підозру у правопорушенні оголосили жителю Збаражчини, який за гроші намагався працевлаштуватися у фермера і отримати бронь від мобілізації. За це чоловік пропонував фермеру 500 доларів.
Підприємець на таку справу не погодився і розповів про це правоохоронцям.
«Поліцейські оголосили підозру жителю Збаражчини згідно зі статтею 368-3 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі до двох років. Процесуальне керівництво здійснювала Теребовлянська окружна прокуратура. Триває слідство», – розповіли в управлінні ГУ НП в Тернопільській області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера