У Тернопільському благодійному фонді «Карітас» людям віком 60 і більш років з низьким рівнем доходу видають теплі ковдри і електропростирадла, щоб можна було зігрітися у домівках у холодні зимові дні.
Також до наборів, які роздають благодійники, входять настільні лампи.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Дбаємо про те, щоб людям похилого віку було тепло. Ті, хто хоче отримати ці речі, попередньо реєструвалися і відповідно до списку отримали свої набори», – йдеться на сторінці Тернопільського благодійного фонду «Карітас» у мережі Facebook.