У Тернополі діти з інвалідністю і вихованці дитбудинку отримали допомогу від благодійників з Норвегії
Діти з інвалідністю ГО “Центр “Бебiко” та вихованці дитбудинку в Тернополі отримали допомогу від благодійників із Норвегії. Пакунки від благочинців їм передали у благодійному фонді «Карітас».
Хлопчикам і дівчаткам роздали продуктові та гігієнічні набори, загалом – 33 пакунки.
«Підопічним дитячого будинку передали також 5 фенів для волосся та 11 крісел-груш. Дякуємо усім нашим партнерам, друзям, завдяки яким вдається створювати свято та дарувати радість дітям», – розповіли працівники «Карітасу».
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Останні новини:
- У Тернополі на маршрути виїхали п’ять нових тролейбусів «Електрон»
- У Зарваниці відбулася проща для родин загиблих і зниклих безвісти захисників України
- У Теребовлі попрощались з військовослужбовцем Богданом Сененьким (фото)
- У Тернополі продовжують оновлювати дороги, тротуари й прибудинкові території