За рік у медичних закладах Тернопільської області пролікували понад 16 тисяч військовослужбовців. Реабілітацію пройшли 3530 бійців, – розповіли в обласному департаменті охорони здоров’я.
«На сьогодні реабілітаційну допомогу можна отримати у 8 лікарнях краю, 4 з них увійшли до спроможної мережі. Також 15 закладів охорони здоров’я вже подали пропозицію на контрактування з НСЗУ за пакетами “Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах” та “Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах”. Окрім того, багато військових з Тернопільщини, проходять реабілітацію в закордонних клініках», – кажуть у департаменті охорони здоров’я.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/28/81a61751a3b814379e23dee9f47ab12f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/28/e3d2c61bad18462d61f66e930cb39b05.jpg)