Тернопільські пластуни передали Вифлеємський вогонь працівникам Патрульної поліції. Кожен також міг взяти вогонь до своєї домівки.
«Вифлеємський вогонь – це символ надії на мир та перемогу над злом. Цей Вогонь горітиме в наших серцях під час виконання службових обов’язків, як на фронті, так і в тилу: на вулицях та дорогах наших міст. Щиро дякуємо пластунам та їхнім виховникам за збереження прекрасної традиції», – написали на сторінці Патрульної поліції Тернопільщини у мережі Facebook.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/26/f387b76c0d2f2a734eae497d1a99a431.jpg)
Перегляньте також:
- У Тернополі шукали дівчинку, яку загубив дідусь
- Під дією наркотиків за кермом у комендантську годину: у Тернополі затримали водія
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/26/060f0e766e004d8aaf35fcefdacac001.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/26/2751cf87f13ac11de566cc1256cbb494.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/26/f8e8a5fe61d0cd0ac444594a59cc6bde.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/26/ea720201160bb359a703a20395b75393.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/12/26/d9155e277bb08f5c2307566900cde535.jpg)