Тендери на зовнішню рекламу: шлях до виграшної стратегії

Опубліковано:
1 Грудня, 2023 о 18:51

Тендер на зовнішню рекламу у системі Prozorro – це унікальна можливість для рекламних агенцій та виробників рекламних матеріалів здобути нові замовлення та розширити свій бізнес. Система Prozorro відома своєю  відкритістю – тендера прозоро проходять та забезпечуються рівні умови для всіх учасників. 

Тендери в Prozorro охоплюють різні види зовнішньої реклами, від білбордів до цифрових рекламних поверхонь. Завдяки електронній системі, учасники можуть легко відстежувати кожен тендер на зовнішню рекламу, подавати свої пропозиції та аналізувати конкуренцію.Специфіка тендерів на зовнішню рекламу: нюанси та вимоги

Тендери на зовнішню рекламу мають свою специфіку, яка відрізняється від інших видів тендерів. Ось основні нюанси та вимоги, які необхідно враховувати при участі:

 • Технічні специфікації. Замовники часто висувають детальні технічні вимоги до зовнішньої реклами, які можуть включати розміри, матеріали, місце розміщення, стійкість до погодних умов та інші параметри. Важливо уважно вивчити ці специфікації та переконатися, що ваша пропозиція відповідає всім вимогам.
 • Креатив та дизайн. Замовники звертають увагу не тільки на якість та ціну, але й на креативний аспект пропозиції. Подання ідей для дизайну реклами, що відповідає бренду замовника, може значно збільшити шанси на виграш.
 • Відповідність законодавству. Важливо знати та дотримуватися місцевих норм і законів щодо зовнішньої реклами, включаючи правила розміщення, освітлення, та інші нормативні акти.
 • Цінова конкурентоспроможність. Оскільки в тендерах бере участь багато конкурентів, важливо запропонувати конкурентоспроможну ціну. Проте, це не повинно йти на шкоду якості матеріалів та виконання робіт.
 • Терміни виконання. Чітке дотримання встановлених термінів виконання є критично важливим, оскільки затримки можуть призвести до фінансових штрафів або відмови замовника від договору.

Знаючи ці особливості та вимоги, учасники тендерів на зовнішню рекламу можуть значно збільшити свої шанси на успіх.

Корисні поради для успішної участі 

Тендер на зовнішню рекламу вимагає не тільки знання специфіки ринку, а й дотримання певних стратегій. Ось декілька корисних порад для успішної участі:

 • Детальне вивчення тендерної документації. Перш за все, уважно ознайомтесь з усіма вимогами тендерної документації. Зверніть увагу на всі технічні характеристики, строки виконання та інші критерії.
 • Розробка креативної концепції. Подумайте над тим, як ваше рішення може виділитися серед конкурентів. Це може бути унікальний дизайн, інноваційні матеріали або нестандартний підхід до розміщення реклами.
 • Конкурентоспроможна цінова пропозиція. Ваша цінова пропозиція має бути конкурентоспроможною, але при цьому покривати всі витрати та забезпечувати прибуток. Не занижуйте ціну заради перемоги у тендері, якщо це може позначитися на якості.
 • Передбачення потенційних ризиків. Аналізуйте можливі ризики та розробляйте стратегії їх уникнення або мінімізації.
 • Досвід і репутація. Якщо у вас вже є досвід роботи в даній сфері, надайте відповідні приклади або рекомендації від попередніх клієнтів. Це збільшить довіру до вашої компанії.
 • Технічна відповідність. Ваші пропозиції повинні відповідати усім технічним та екологічним нормам і стандартам.
 • Точне дотримання термінів. Зазначте реальні та досяжні терміни виконання робіт. Точне дотримання термінів є ключовим фактором успіху.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #зовнішня реклама, #тендер
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: