У Тернополі на Микулинецькому кладовищі вшанували борців за незалежність України 105-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки.
Тернополяни, священники і представники влади разом помолилися під час панахиди та поклали квіти до могил Січових Стрільців.
Микола Загородній каже, щороку приходить на цей захід.
«1 листопада для Українт – дуже пам’ятна дата. Відзначаємо 105-ту річницю Листопадового чину. Під час цього повстання створили умови для підписання у майбутньому акту Злуки Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою. І важливо, що Тернопіль був одним із центрів доленосних для нашої держави подій. Після окупації Львова, місто фактично перетворилось на другу столицю ЗУНР. Особливо зараз, коли твориться нова сторінка в історії України, треба пам’ятати наше минуле і берегти його в пам’яті майбутніх поколінь», – розповів Микола Загородній.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/3cb79afcf65cd403b2279dcff8f2019f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/63c5ad00bb87f37cb8380b51283abae9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/873d5cff9fdb4e4a75bdd636c1e7aa39.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/bbc47ebcd34c971fdd685e958bbec1d4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/a294540e5b244802c9528883303036c4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/5ead48a801838f69ce2f082dde6729df.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/1b3e99c61163f0e527db412372202c95.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/11/02/afb022004a7c87a057f1438d2c1dfe79.jpg)