На Тернопільщині відкрили клас «Захисту України та безпеки життєдіяльності»
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 27 Жовтня, 2023 о 08:05
Діятиме клас на базі Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою. Новостворений клас “Захисту України та безпеки життєдіяльності” облаштували укритті коледжу.
Він поділений на кілька локацій, зокрема, навчальна зона та ділянка облаштована матеріалами для ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги та рятування в умовах війни та надзвичайних ситуацій.
Відтепер у новому приміщенні педагогічні та медичні працівники, фахівці ДСНС та поліції, практичні психологи, учасники бойових дій та волонтери проводитимуть тематичні заняття та покращуватимуть знання щодо правил безпеки. Загалом у нашій області облаштовано вже 82 схожих класів безпеки.
21:13, 19 Жовтня, 2025
22:28, 15 Жовтня, 2025