105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ отримала від «Української команди» Тернопільської області чергову партію матеріалів для облаштування інженерних споруд.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
З ініціативи волонтерки Тетяни Комісарчук було зібрано скоби, цвяхи, плівки та інше.
– Зима вже близько, а тому ми маємо подбати про те, щоб українські захисники та захисниці мали тепле та комфортне тимчасове помешкання. Саме тому наша команда регулярно збирає інформацію про потреби воїнів, закупляє та відправляє на передову матеріали, які необхідні для облаштування бліндажів. Дякуємо також нашим партнерам – засновнику ферми печериць Fungi Farm Євгену Саловському, аграрію Петру Гадзу та керівнику ПАП «Довіра» Олегу Войцишину. Об’єднуймо зусилля, щоб допомогти нашим військовим та наблизити перемогу! – наголосив лідер «Української команди» в Тернопільській області, народний депутат Микола Люшняк.