Тернопільські спортсмени вибороли призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata. Змагання відбувалися 16-17 вересня у місті Наварія Львівської області та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі.
Участь взяли в яких взяли вихованці Тернопільської «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту».
Перегляньте також:
- Благодійний турнір з футболу відбувся на Тернопільщині
- Службові собаки тернопільських рятувальників вибороли «золото» і «срібло» на щорічній атестації
«Тернопільські спортсмени, які навчають на відділення веслування на байдарках і каное посіли призові місця, а саме: Єгор Гнатюк здобув І місце – К-1 200м, ІІ місце – К-1 500м, II місце – К-2 500м (з Юлею Юзюк); ІІ місце – K-1 200м – Гнатюк Єгор – змішана естафета; Пейко Максим – І місце – К-1 200м – змішана естафета. 22-23 вересня на Ковельському міському водосховищі пройшли традиційні ХХХІУ відкриті Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное з нагоди Дня машинобудівника. Тернопільські спортсмени також здобули призові місця: ІІ місце – К1 500м та К-1 1000м – Гнатюк Єгор, І місце – К1 200м – Юзюк Юлія – змішана естафета», – розповіли у Тернопільській міській раді.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2023/09/28/a40e1fc597a595034b3d5fcbc81a2ef6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2023/09/28/01b43691807fb4b40705715ca08a4527.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2023/09/28/4132d6c568ad4820b5c925e5c8eef246.jpg)