Понад 500 рятувальників з Тернопільщини взяли участь у навчаннях. Вони відпрацьовували навики командної роботи в умовах, максимально наближених до реальних пожеж.
«Для проведення практичних занять застосовували сучасний мобільний тренажерний комплекс. Завдяки «Вогневому модулю» газодимозахисники учасники проходили випробування у повному бойовому спорядженні. Рятувальники підвищили рівень своїх професійних умінь та навиків. Тренування відбувалися під керівництвом кваліфікованих інструкторів Інституту державного управління та наукового дослідження цивільного захисту», – розповіли в управління ДСНС України в Тернопільській області.
Перегляньте також:
- Діти з інвалідністю з Херсону проходитимуть реабілітацію на Тернопільщині
- У Бучачі рятувальники витягнули з колодязя собаку
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет