Співзасновник БФ Хвилі змін Руслан Кулик відвідав Петриківський обласний геріатричний пансіонат і передав благодійну допомогу польського Червоному Хресту у місті Познань.
– Разом із керівником закладу Степаном Васильовичем Глушком ознайомився з ходом робіт щодо реконструкції адмінкорпуса, в якому будуть розміщені нові кімнати для внутрішньо переміщених осіб. Фінансування проекту здійснюється за рахунок коштів Швейцарського Червоного Хреста. Загальна сума проекту – близько 2,7 млн. грн. – повідомив Руслан Кулик в соціальній мережі.
Перегляньте також:
- Благодійні фонди “Тернопіль” та “Хвилі змін” продовжують відправляти гуманітарні вантажі по Україні
- Продукти і питну воду відправили на Харківщину волонтери благодійних фондів “Хвилі змін” та “Тернопіль”