Наукова співробітниця ДІКЗ «Стародавній Володимир» Орися Вознюк віднайшла архівах згадку про функціонування у Володимирі борделю, – пише ВолиньUA.
Йдеться про те, що на нинішній вулиці Шевченка у Володимирі був дім розпусти, де працювало 8 жінок.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Туристичні маршрути мають бути цікавими! Тепер в мене буде на одну історію більше. Перша світова війна! Карл Тофт (неграмотний, як він заявляє) переробив чайну на публічний будинок. Працювало там 8 жінок. А знаходилася вона на вулиці Вокзальній 30. Тобто Колейовій. Нині вулиця Шевченка! Жахливий почерк, місцями чорнило геть вицвіло – тому справу читаю по сторінці. Виписую цікаві факти. Кримінальна справа, грубо кажучи, придумана з потолка. Нагадаю, Карла Тофта та його громадянську дружину Ганну Спічак розстріляли більшовики в 1920 році», – йдеться у дописі.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/08/20/72812d4e9648ea136166217e25595ad2.jpeg)