На Тернопільщині зібрали понад 750 тисяч тонн зерна
- Опубліковано: Катерина Богуславська
- —
- 7 Серпня, 2023 о 07:15
25.06.2026
02:14:38
На Тернопільщині від початку жнив аграрії зібрали 752 тисяч тонн зерна. Це на 165 тисяч тонн більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це розповіли у департаменті агропромислового розвитку ОВА.
«На сьогодні озиму пшеницю змолочено на площі 106 тисяч гектарів. Це становить 58% від загальної кількості. Також в області на завершальному етапі збір озимого ріпаку – уже зібрали із 69 тисяч гектарів – це 80% посівів ріпаку. Окрім того, аграрії почали збирати ярий ячмінь – уже зібрали із 4,8 тисяч гектарів, що становить майже 8%», – кажуть у департаменті.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026