У Тернополі відбулось спецпогашення поштової марки «Служба безпеки України», яка завершує серію «Слава Силам оборони і безпеки України!».
Марка вийшла тиражем 1 075 000 примірників. Номінал марки F – 23 гривні. Кількість марок в аркуші 5+1 купон.
Перегляньте також:
- «Героїчні професії. Янголи війни»: у Тернополі погасили марку, яку присвятили медикам
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
«Робота працівників Служби безпеки України особливо у час війни, є надзвичайно важливою. Її спецпризначенці знищують ворогів і їхню техніку на передовій, виконують антитерористичні та контрдиверсійні завдання. Також випущено конверт «Перший день», немаркований художній конверт та листівку. Фото для листівки надано Службою безпеки України. Автор поштового випуску, присвяченого СБУ – заслужений художник України Олександр Охапкін», – розповіли в обласній військовій адміністрації.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/26/d20482f0df6622a0f0c69cf84839a682.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/26/e637cae3b5a07d2603264805d082d78d.jpg)