У Марійському центрі «Зарваниця» відбулась щорічна всеукраїнська проща
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 19 Липня, 2023 о 19:00
21.07.2026
08:13:06
15-16 липня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася традиційна всеукраїнська проща. Цьогоріч паломники молились за перемогу України у війні та за Боже благословення для українського народу. У богослужіннях взяли участь тисячі прочан з усієї країни та закордонні гості.
Так, на зустрічі з молоддю в суботу слова підтримки прозвучали від голови організаційного комітету Світового Дня Молоді, єпископа-помічника Лісабонського Амеріко Мануєля Алвеса Агуяра та від волонтерів Світового дня Молоді. Участь у цій молодіжній зустрічі взяли також єпископи УГКЦ та РКЦ в Україні.
В неділю Архієрейську Божественну літургію очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав:
«Ми так чекали на цю прощу! Ми прибули сьогодні до дому нашої небесної матері Марії до Зарваниці. Так нам потрібно сьогодні відчути, що Господь Бог є з нами у цей болючий такий момент історії нашого народу, нашої держави. Ми прийшли з вдячністю і з молитвою до Зарваниці, щоб просити у Богородиці сили для перемоги українського народу.»









15:00, 20 Липня, 2026
09:43, 16 Липня, 2026
16:44, 14 Липня, 2026