До Західноукраїнського національного університету завітали латвійські волонтери.
Делегація, на чолі з мером міста Огре Егілсом Хельманісом, зустрілася із ректором класичного університету Тернополя Оксаною Десятнюк, проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Уляною Коруц, проректором з науково-педагогічної роботи Віктором Островерховим та директором навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів війни Іваном Бугаєм.
Перегляньте також:
- Практики та науковці водної галузі відвідали ізраїльську конференцію у Києві
- Віктор Ющенко завітав у Тернопіль до ЗУНУ
Пан Хелманіс був одним із перших дипломатів, хто відвідав Чернігів ще у квітні, одразу після понад місяця облоги і активних бойових дій, а також їздив на передову, аби на власні очі побачити, як стоять за свободу своєї держави українські воїни, та привозив допомогу військовим.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/07/18/1422b30c06abd25ddb5f822c5071c6ff.jpg)
Оксана Миронівна подякувала волонтерам й зазначила:
«Щиро дякую, що не залишаєтесь байдужими до війни в Україні й всебічно допомагаєте нашому народу. Із вашою підтримкою, я переконана, ми будемо сильнішими!»
Пан Хелманіс заначив, що це війна не тільки України з росією, а й усього цивілізованого світу проти агресора.
Відбувся конструктивний діалог щодо нових перспектив розвитку співпраці університету й громадою міста Огре.