У ЗУНУ поділилися думками щодо перебігу вступної кампанії

Опубліковано:
7 Липня, 2023

У Західноукраїнському національному університеті відбулася робоча нарада.

Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк, голова Вченої ради Андрій Крисоватий, директор ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» Василь Мартинюк, відповідальний секретар приймальної комісії Антон Шевчук обговорили питання подачі заяв абітурієнтів та створення електронних кабінетів вступників до ВСП «ФКЕПІТ» у розрізі спеціальностей на основі БЗСО.Колеги поділилися думками щодо перебігу вступної кампанії, слабких та сильних сторін, проаналізували поточну ситуацію.

Ректор Оксана Десятнюк зосередила увагу на ситуації з поселенням вступників у студентські гуртожитки ЗУНУ: «Ми повинні забезпечити усім юнакам та дівчатам, які мають бажання навчатися в коледжах ЗУНУ не лише якісну освіту, а й комфортні умови проживання у гуртожитках. Для цього у нас є усі можливості».

Голова Вченої ради Андрій Крисоватий запропонував збільшити аудиторний фонд для освітньої діяльності: «У зв’язку із збільшенням кількості охочих вступати до коледжів ЗУНУ, ми повинні вже зараз думати над розширенням не тільки аудиторного фонду, а й відкриттям нових освітніх програм, які є на часі. ЗУНУ користується попитом й нам приємно, що наша освіта – затребувана!»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ЗУНУ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: