Заступник начальника ОВА Віктор Устенко провів зустріч із представниками всеукраїнського виховно-вишкільного табору “Легіон”.
Під час зустрічі обговорили співпрацю й подальшу комунікацію.
Перегляньте також:
- Група з підзвітності та прозорості органів публічної влади Тернопільщини проаналізувала понад 900 закупівель
- Єпископу-помічнику Тернопільсько-Зборівської архієпархії УГКЦ вручили відзнаку “Золоте серце”
Тернопільська обласна військова адміністрація цьогоріч сприятиме проведенню ювілейного 25 патріотичного пластового табору. Його мета – військово-патріотичне виховання молоді, популяризація військової служби та Збройних сил України.
“Якісне патріотичне виховання молоді, є для нас пріоритетом. Близько сотні колишніх учасників табору приєдналися до Сил оборони з моменту повномасштабного вторгнення. Ми сприятимемо розвитку та популяризації таких таборів”, – підсумував Віктор Устенко.