У Тернополі чоловік послизнувся на камінні і впав у став
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 5 Липня, 2023 о 07:10
25.06.2026
04:51:59
Вночі 4 липня патрулюючи неподалік ставу, інспектори помітили чоловіка, який кликав на допомогу.
Охоронці порядку негайно підійшли до громадянина та запитали, що трапилося. Останній розповів, що невідомий чоловік послизнувся на камінні, впав з мосту у став та пошкодив руку.
Не гаючи ні хвилини, правоохоронці підбігли до громадянина, надали йому необхідну допомогу та викликали швидку.
Медичні працівники забрали чоловіка до лікарні.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026