Заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель роздав допомогу сім’ям, які через війну залишилися без домівок.
Видачу наборів гуманітарної допомоги в Тернополі вже не вперше організовує команда ГО “ВПО України” та Благодійний Фонд ” За Луганщину “, – написав Ігор Сопель у мережі Febook:
Перегляньте також:
- Волонтерський центр педагогічного університету в Тернополі допомагає ЗСУ
- Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру, – Сергій Надал
«За доброю традицією, сьогодні зібрались для допомоги сім’ям, які через російську агресію залишились без домівок і проживають у Тернопільській області. Щоразу до благодійних акцій долучаються БФ Родини Собуцьких і ТОВ “Агробізнес“. Сьогодні знову роздали людям хліб, круасани та борошно. Від себе передав набори з кави та солодощів. Також під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю для підтримки вимушених переселенців на Тернопільщині», – написав Ігор Сопель.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/03/10/4f9ff421e0855d994860ec6b6fcbc4c4.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/03/10/cc4e51ef11208a15488fe04e9578ae46.jpg)