Інспектори відділу зв’язків із громадськістю Патрульної поліції Тернопільської області нагадали тернополянам правила безпечної поведінки на замерзлих водоймах у зимовий період. Найперше правило – не виходити на лід, товщина і міцність якого невідомі.
«Не стрибайте та не бігайте по кризі, а також не збирайтеся на кризі великими групами в одному місці. Не перевіряйте його на міцність ударом ноги, а й обов’язково використовуйте для цього палицю. Не ловіть рибу занадто далеко від берега. Поруч з лункою тримайте дошку чи велику гілку. Не вживайте спиртні напої біля водойм;
Перегляньте також:
- Діти з інвалідністю з Херсону проходитимуть реабілітацію на Тернопільщині
- У Бучачі рятувальники витягнули з колодязя собаку
Врахуйте: виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди. Переходити водойми потрібно в спеціально позначених і обладнаних для цього місцях. Пильнуйте за дозвіллям дітей та пояснюйте їм небезпеку тонкої криги. Не ризикуйте своїм життям та не випробовуйте долю, виходячи на тонкий лід», – розповіли патрульні поліцейські.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/02/10/6697726617fb902bc9967264f1c1acd9.jpg)