До Тернополя, у благодійний фонд «Хвилі змін» привезли допомогу з Німеччини, яку роздадуть українським захисникам та цивільному населенню, яке постраждало під час російсько-української війни. Речі, які передали благодійники із-закордону, різні: це і їжа, і одяг, і побутові речі, і амуніція для бійців.
Про це повідомили на сторінці фонду у мережі Facebook.
«Отримали допомогу від громади німецького міста Бохольд, яку там організовує наша землячка Галина Олійник. Масштаби допомоги просто неймовірні. Понад 300 коробок різного об’єму – від дитячого харчування і одягу – до біноклів для військових і генераторів. Частина допомоги має одразу прямих одержувачів, решту – сортуємо, складаємо, формуємо списки потреб. Уже багато одягу спільно з Благодійний Фонд “Тернопіль” передали на Харків. Там направду непроста ситуація і є велика потреба. Разом ми зможемо! Зможемо більше!», – йдеться у повідомленні.
Перегляньте також:
- Благодійні фонди “Тернопіль” та “Хвилі змін” продовжують відправляти гуманітарні вантажі по Україні
- Продукти і питну воду відправили на Харківщину волонтери благодійних фондів “Хвилі змін” та “Тернопіль”
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/31/ada21097f7170050fa010c708242588e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/31/de2ea4e8c81bf0a2c25ff4935e07f7c3.jpg)