Жителі Бережан зібрали на переробку 80 мішків кришечок з пляшок.
Учасники команди EcoREactive принесли кришки у громадський простір «Рідне місто», де є контейнер для збору цих речей. Про це повідомили у мережі Facebook на сторінці цього громадського простору:
Перегляньте також:
- У Бережанах вшанували Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка
- У Бережанах на честь загиблого бійця Юрія Руфа назвуть провулок
«Сьогодні на громадському просторі «Рідне місто» приймали чудових гостей-команду EcoREactive . Вони забрали на переробку 80 мішків кришечок з пляшок, які свідомі бережанці приносили в громадський простір. Ми тепло поспілкувались про толоки на Дністрі, можливості співпраці на літньому науковому таборі «Дирижабль Джоуля», можливості створювати комплектуючі для лавочок й гойдалок, волонтерство під час війни, шкільне соціальне підприємництво та багато іншого.
У нас тепер є крутий контейнер для продовження збору кришечок
Окрема подяка родині Андрія Якиміва за багаторічну роботу над збором і сортуванням», – йдеться у повідомленні.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/f2d06b03c53f1d9ea2f3d481f14d4c77.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/09744146e293ef5fe12e9fd4ff9b85fb.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/b51d19c18af94e7fa9885c98914924cc.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/d090319ad360d1349370e7a212805d8e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/b66d93bddacba9a6fe2d8606dfc8c0ae.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/23268886502800728bfbf69f4e6bbb9f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/c2fc0b37890d54e768e42229b18d08f0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/30/814c7050740f360e24da3e7fbc116bf2.jpg)