У Тернопільському коледжі провели навчання по 16-годинній програмі з питань охорони праці. Це були навчання для усіх працівників закладу.
Їх знайомили із загальними положеннями з питань охорони праці, інструкціями щодо специфіки виконання робіт. Заняття провела інженер з охорони праці коледжу Юлія Левицька.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Заслухали основні вимоги нормативно-правових актів з охорони праці щодо дотримання вимог безпеки під час проведення навчання та виконання технічних робіт. Проаналізували нещасні випадки, які сталися в закладі у минуломих роках та причини, що призвели до трагедії на робочому місці, проінформували присутніх про першочергові завдання щодо дотримання законодавства про працю, охорону праці та безпеку. Начальник коледжу полковник Вадим Ластовицький особливо наголосив на важливості проведення інструктажів з охорони праці, атестації робочих місць, створенні належних санітарно-гігієнічних умов для працівників та учнів. Також у коледжі було проведено перевірку знань всіх працівників задіяних у навчанні», – повідомили на сторінці Тернопільського коледжу у мережі Facebook.