Ворог активно насичує своїми «чмобіками» передові позиції на фронті. Мобілізованих перекидають не тільки на Бахмут та Соледар, а й до Маріуполя та Мелітополя переміщено багато техніки та живої сили. З’являються дуже багато «анонсів» та погроз, в тому числі про перерізання артерії сухопутного коридору до Криму.
Але на сьогодні можна сказати, що тими силами та засобами, які у нас є, ми успішно опонуємо і даємо відсіч московитам. Маємо успіх на Харківській Херсонській та Лиманській оперативних зонах.
Водночас япереконаний: щоб завдавати поразки рфії, нам потрібно ФОРМУВАТИ УДАРНУ АРМІЮ, озброєну сучасною, високотехнологічною зброєю. Нам буде непросто, або й дуже важко, враховуючи, що московити планують до весни зібрати двомільйонну армію.
Тому зараз не потрібно заспокоювати суспільство, а навпаки – загострювати увагу на тому, що Перемога ще не відбулась. Попереду нас чекає ще багато важкої роботи, крові та поту. І саме в цьому напрямку має працювати кожен громадянин України.
Разом до Перемоги!
 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #блог, #війна, #жебрівський, #Перемога ще не відбулась
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: