Старі фото є не лише свідченням, як колись виглядли міста і села, як одягались їх мешканці, чим вони займались. На фото можемо побачити чи відрізнявся клімат, темпетура, кількість опадів.
Нам вдалося розшукати фото з Тернопільщини 1929 року. Ці фото зроблені взимку. Проте, тоді була особливо сніжна зима про яку неодноразово писали на шпальтах газет. Цю зиму називали “зима століття”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Тоді температурні стовпчики в багатьох містах Європи не опускалася нижче -40 °C.
Такі коливання призвели до зупинки залізниці, шкільного навчання, а вугілля стало найбажанішим товаром. Проблема із залізницею призвела до того, що у Львові почало не вистачати вугілля. Між Краковом і Львовом було багато товарних поїздів з вугіллям, які не могли доїхати.
Найгірша ситуація була з 8 по 15 лютого 1929 року. Влада великих міст відкрила навіть польові кухні для забезпечення бідних гарячою їжею.
Маємо надію, що цьогорічна зима в Україні буде теплою та малосніжною, адже це дуже потрібно українцям.
Джерело фото: www.szukajwarchiwach.gov.pl
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/11/b84876b77d976ef10d1732a9528062d5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/11/31529467b15bf59c0a9e605eb2ec892a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/11/8df43beba7f73aa0a84565099a5614c5.jpg)