На Тернопільщині благодійники зібрали гроші на допомогу військовим і придбали для них зимові берці.
Це добротне, якісне взуття, – написав у мережі Facebook Андрій Бучинський:
«Ось нарешті і прийшла нова партія хорошого взуття.
Яка була закуплена за зібранні кошти працівниками Золотопотіцької лікарні. До нас завітала Наталя Гнатюк Калиняк і передала на потреби бійців 23750грн та 40 фунтів. Ми пообіцяли що закупимо за їхні гроші щось таке щоб солдати поменше хворіли і їхнім колегам було менше роботи. Тому ми закупили 10 пар зимових берців. За що ми їм дуже вдячні. Дякуємо, що не втомились», – написав Андрій Бучинський.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/03/9c8e56e7b52d336623ac5e5ac3e43aca.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/03/1b0d9fb3b8b93f3093e0df82a8fe3147.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/01/03/d5ba698def8b266b93699bbd9e0c52c8.jpg)